ВСЕ, ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

Із 21 до 26 квітня проходить Європейський тиждень імунізації. З ініціативи ВООЗ, в Україні цей тиждень проходить щорічно із 2006 року. Його мета — підвищити рівень вакцинування завдяки тому, що люди більше знатимуть і розумітимуть процеси, пов’язані із імунізацією.

08:52 24.04.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 24.04.2020 р.

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

08:47 24.04.2020

Європейський тиждень імунізації: імунізація дорослих

Щеплення роблять не лише дітям, але й дорослим людям. Так, імунітет проти дифтерії і правця зберігається не назавжди, а впродовж 7–10 років. Тому виникає необхідність ревакцинації (повторної вакцинації) згідно з календарем щеплень. Дорослі підлягають плановим щепленням проти дифтерії та правця кожні 10 років. Першу планову ревакцинацію дорослих, які раніше були щеплені, проводять у віці 26 років з подальшою плановою ревакцинацією з мінімальним інтервалом 10 років від попереднього щеплення. Дві дози вакцини КПК захищають від кору, краснухи і паротиту на усе життя. Ревакцинація не потрібна, якщо щеплення зроблене в дитинстві (за календарем - в 1 і 6 років).

09:07 23.04.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 23.04.2020 р.

08:59 23.04.2020

Імунізація – захист від інфекційних хвороб

У Всесвітній організації охорони здоров’я зазначають, що карантин не скасовує рутинної вакцинації. Згідно з рекомендаціями ВООЗ, будь-які переривання рутинної (планової — відповідно до національного календаря щеплень) імунізації, навіть на короткий період, призведуть до підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій або зростання кількості випадків захворювань, яким можна запобігти шляхом вакцинації. До списку інфекцій, яких можна запобігти завдяки щепленням, відносять: кашлюк, дифтерію, правець, поліомієліт, кір, епідемічний паротит, краснуху, гепатит В, гемофільну інфекцію, пневмококову інфекцію, менінгококову інфекцію, ротавірусну інфекцію, вітряну віспу, гепатит А, папіломавірусну інфекцію та інші.

08:56 22.04.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 22.04.2020 р.

08:55 22.04.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 17.04.2020 р.

10:52 17.04.2020