"Хотіла бути хірургом, а стала медсестрою"

Щороку 12 травня у всьому світі відзначають Міжнародний день медичної сестри. «Янголи в білих халатах», «медичні кіборги», як їх тільки не називають вдячні хворі. ЮжкаNEWS.City сьогодні зазирне у життя однієї з тих, хто щодня рятує людські життя. Про старшу медичну сестру інфекційного відділення з тридцятирічним досвідом роботи Світлану Юріївну Юркевич - матеріал Южноукраїнської міської газети "Контакт".

20:00 12.05.2021

У пошуках вирішення проблем

21 квітня розпорядженням міського голови Валерія Онуфрієнка створена робоча група для вирішення проблемних питань КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня», того ж дня відбулася перша її нарада. Очолила групу заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Марія Дроздова, секретарем обрано депутата міськради Миколу Покрову. До складу також увійшли представники громадськості, департаменту соціальних питань та охорони здоров’я, фінансисти та економісти міської ради, серед яких член профспілкового комітету КНП «ЮМБЛ» Ірина Берікул, депутат Миколаївської облради Людмила Самчинська, начальник відділу охорони здоров’я департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міськради Наталія Щербина, секретар міськради Микола Пелюх, помічник-консультант народного депутата України Артема Чорноморова Костянтин Кондаков, голова ГО «Стоп-кор» Артур Пашкявічус, та інші. Лікарню представляли виконуючий обов’язки директора Олександр Ільїнський, лікар з функціональної діагностики і депутат міськради Віра Шикерська та заступник директор з адміністративно-господарських та правових питань, депутат міськради Антоніна Мартинко.

14:45 27.04.2021

Ми у соціальних мережах

В соціальних мережах Facebook та Telegram створені офіційні сторінка та канал КНП "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня".

14:38 27.04.2021

Фахівці Інститута серця у Южноукраїнську

У п'ятницю, 23 квітня, у нашому місті спеціалісти ДУ “Інститут серця МОЗ України” провели виїзний консультаційний прийом тих, хто потребує кардіохірургічного лікування. Серцево-судинний хірург Юрій Харенко та лікар-кардіолог, спеціаліст з функціональної діагностики Христина Монастирська працювали у КНП “Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня”.

20:00 23.04.2021