Дитяча поліклініка

Дитяча поліклініка являється структурним підрозділом Комунального закладу «ЮМЛ» нараховує 63 працівника і за проектною потужністю розрахована на 230 відвідувань в день.

Дитяча поліклініка реалізує заходи з охорони дитинства відповідно чинного законодавства України про охорону здоров’я, галузевих вимог, державних програм та адаптованих до них місцевих програм.
В 2008році отримала статус «Лікарня доброзичлива до дитини».

Дитяча поліклініка ЮМЛ

Дитяча поліклініка  включає:

• Педіатричне відділення, складається з 9 дільниць, на яких працюють дільничні педіатри та медичні сестри.
  • Відділення спеціалістів вузького профілю: хірург, ортопед, травматолог, офтальмолог, невролог, психіатр, інфекціоніст, дерматовенеролог, ендокринолог, імунолог, фтизіатр, координатор по грудному вигодовуванню.
  • Дошкільно-шкільний відділ, де працює 3 лікаря-педіатра. 4 фельдшера та 3 медичних сестри.
  • Допоміжні кабінети: реєстратура, фільтр, процедурний кабінет, кабінет щеплень, ортоптичний кабінет, кабінет здорової дитини та підтримки грудного вигодовування, стерилізаційна, кабінет забору аналізів, кабінет ЕКГ.
  • Денний стаціонар, розрахований на 20 ліжок денного перебування хворих.

Молодший медичний персонал складає 10 працівників.

Телефон для довідок 4-64-30; 5-58-88