Інфекційне відділення

Фото без описуНечитайло Зоя Віталіївна  лікар-інфекціоніст вищої категорії, завідуюча інфекційним відділенням.

Досвід роботи: 28 років

Лікар проводить консультації, діагностики, лікування інфекційних захворювань (гострі та хронічні бактеріальні, вірусні, грибкові та паразитарні інфекції, хронічні та гострі вірусні гепатити, хвороба Лайма).

Години прийому: з 8 до 15:30

Тел: 4-63-45

Фото без опису

Косаківська Юлія Богданівна  лікар-інфекціоніст кабінету “Довіра” та інфекційного відділення КНП «Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні».

Досвід роботи: 7 років

Лікар проводить консультації, діагностики, лікування інфекційних захворювань (гострі та хронічні бактеріальні, вірусні, грибкові та паразитарні інфекції), хронічні  та гострі вірусні гепатити, ВІЛ-інфекція (дотестове, післятестове консультування та лікування).

Години прийому: з 8:00 до 15:30

Тел: 4-63-40