Важлива інформація для населення м. Южноукраїнська

Дата: 17.03.2020 09:37

Шановні відвідувачі!

Не звертайтесь до поліклініки без крайньої необхідності!

У зв’язку із загрозою розповсюдження коронавірусної інфекції у Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні введені карантинні заходи, до 03 квітня 2020 року призупинені усі види профілактичних медичних оглядів та планова госпіталізація до стаціонарних відділень лікарні.

У разі появи у Вас, або у ваших близьких ознак гострої респіраторно-вірусної інфекції, як-то: нежить, кашель, підвищена температура, слабкість, залишайтеся вдома та звертайтесь до свого сімейного лікаря, або до реєстратури центру первинної медико-санітарної допомоги за телефонами: 4-64-30,  5-58-88-,  67-512-42-42.

У разі погіршення стану, та появи задишки звертайтесь до швидкої медичної допомоги за телефоном 103.

Адміністрація ЮМБЛ.