Дата: 19.10.2021 16:06

З 19 жовтня в КНП «Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні» пологове відділення  відновило свою роботу. В пологовому відділенні було проведено ремонтні роботи, а саме було відремонтовано та замінено:

• Душова кімната (заміна віконного та дверного блоку, заміна облицювальної плитки на стінах та на підлозі, встановлено душові кабіни та сантехника, трубопроводу водопостачання);
  • Санітарна кімната (пристосована для  мало мобільних груп населення та заміна дверного блоку, санітарно-технічні та електротехнічні прилади, трубопроводу водопостачання);
  • Клизмова кімната ( заміна облицювальної плитки на стінах та на підлозі, заміна дверного блоку).