Завершуючи 2021 рік КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» висловлює найщирішу вдячність за фінансову підтримку

Дата: 29.12.2021 15:20

Завершуючи 2021 рік  КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» висловлює найщирішу вдячність за фінансову підтримку місцевій владі, депутатам міста, ВП ЮУАЕС, Юженергобуду.

Завдяки вашій допомозі було зроблено ремонт в інфекційному відділенні, у дитячому відділенні встановлено нові вікна, придбано медичні матеріали, дороговартісне обладнання: стерилізатор паровий (автоклав),  дозатор кисню із зволожувачем для назальної високопотокової  оксигенотерапії,  придбано життєвонеобхідне обладнання для хворих на COVID-19 (ємність для зберігання кисню на 5 тон).

Надаючи допомогу,  ви даруєте не просто матеріальні цінності, а створюєте умови для якісного  і сучасного лікування, врятувавши цим не одне життя.

Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею.

Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху.