Дата: 14.01.2022 08:36

11.01.2022 року  Первомайський медичний коледж відвідали Лупов Сергій Іванович директор КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» та медичний директор Шикерська Віра Леонідівна. Сергій Іванович та Віра Леонідівна мали нагоду поспілкуватися з директором коледжу Присяжнюк Ольгою Григорівною, відвідати аудиторії, де навчаються студенти і музей закладу. Також вони були присутні під час проведення кроку майбутніх акушерів.

Сергій Іванович та Віра Леонідівна розповіли студентам навчального закладу про лікарню та запросили їх на навчальну практику та на роботу до лікарні.