З метою запобігання надзвичайних ситуацій, було проведено навчання для працівників КНП «ЮМБЛ».

Дата: 08.02.2022 15:35

З метою запобігання надзвичайних ситуацій майстер виробничого навчання з цивільного захисту Горбенко Олександр Сергійович провів навчання для працівників КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня». За словами учасників навчання, інформація була актуальна та корисна. У ході навчання було розглянуто наступні питання:

• комплексний підхід до вирішення завдань цивільного захисту;
  • пріоритетність завдань, спрямованих на рятування життя та збереження здоров'я громадян;
  • максимально можливе, економічно обґрунтоване зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій;
  • виправданий ризик та відповідальність керівників сил цивільного захисту за забезпечення безпеки під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.