У КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарні»  19.05.2022 році було проведено оперативну нараду за темою «Профілактика вертикальної трансмісії ВІЛ-інфекції від матері до дитини»  за 2021 рік.

Дата: 23.05.2022 11:36

На нараді були присутні директор КНП «ЮМБЛ» Лупов С. І., медичний директор Шикерська В. Л., заступник директора з економічних питань Дзюбенко Л. П., завідувачка жіночою консультацією Смілянська Н. М., завідувачка акушерсько-гінекологічного відділення та завідуючі всіх структурних підрозділів лікарні.

Під час наради було обговорено ряд питань, які допоможуть  оптимізувати та усучаснити доступність надання медичної допомоги жителям об’єднаної  Южноукраїнської територіальної громади, а саме:

• Проводити консультування ВІЛ - інфікованих жінок з питань планування сім’ї;
  • Продовжити обстеження групи ризику на ВІЛ інфекцію;
  • Забезпечити обстеження на ВІЛ пацієнтів, які підлягають оперативному лікуванню;
  • Віднайти можливість забезпечення одноразовою продукцією індивідуального захисту медпрацівників;
  • Контролювати роботу по обстеженню на ВІЛ в умовах стаціонару, поліклініки згідно показам.

Це дозволить створити міцну логістичну базу, оптимізувати та усучаснити доступність надання медичної допомоги пацієнтам.