У КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарні»  02.06.2022 році було проведено оперативну нараду за темою «Аналіз роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «ЮМБЛ» за 2021 рік».

Дата: 03.06.2022 11:04

У КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня»  02.06.2022 році було проведено оперативну нараду за темою «Аналіз роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії в КНП «ЮМБЛ» за 2021 рік».

На нараді були присутні директор КНП «ЮМБЛ» Лупов С. І., медичний директор Шикерська В. Л., завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Грабовенко А. М. та завідуючі всіх структурних підрозділів лікарні.

Під час наради було обговорено ряд питань, які допоможуть  оптимізувати та усучаснити доступність надання медичної допомоги жителям об’єднаної  Южноукраїнської територіальної громади, а саме:

• Для покращення умов роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії вжити заходів для ремонту приміщень ВАІТ КНП «ЮМБЛ»;
  • Закупівля м’якого інвентарю (простирадла, наволочки, рушники, пелюшки);
  • Закупівля меблів у відділення (особливо при ліжкових тумбочок для пацієнтів);
  • Прийняти заходи для організації централізованої подачі кисню в гінекологічне відділення;
  • Забезпечити роботу медтехніка, для швидкого ремонту медичної апаратури;
  • Придбання медикаментів для надання невідкладної допомоги: гипотензивні, , противиразкові т.д..