Шановні відвідувачі

Дата: 04.07.2022 13:23

Наказами МОЗ України від 25.02.2020 року №530 «Про затвердження стандартів охорони здоров'я при туберкульозі», у реакції наказу від 06.10.2021 року №2161, наказу МОЗ від 16.02.2022 року №302 «Про затвердження порядку виявлення туберкульозу та латентної туберкульозної інфекції» змінено порядок проведення рентгенологічного обстеження органів грудної порожнини.

Профілактичному рентгенологічному обстеженню органів грудної порожнини (флюорографії) підлягають особи, які проходять попередній (при працевлаштуванні) або періодичний (протягом трудової діяльності) профілактичний медичний огляд, відповідно до діючого законодавства України.

Іншім категоріям громадян рентгенологічне обстеження органів грудної порожнини проводиться лише після обстеження у лікуючого лікаря, за наявністю електронного направлення.

Адміністрація КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня».