У КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарні» 07.07.2022 році було проведено медичну нараду за темою «Аналіз надання онкологічної допомоги мешканцям міста та виконання програми «Онкологія».

Дата: 11.07.2022 10:08

На нараді були присутні директор КНП «ЮМБЛ» Лупов С. І., в.о. медичного директора Березовий М. Ю., завідувач консультативною  поліклінікою Ільїнський О.Ю., та завідуючі всіх структурних підрозділів лікарні.

Під час наради було обговорено ряд питань, які допоможуть  оптимізувати та усучаснити доступність надання медичної допомоги жителям об’єднаної  Южноукраїнської територіальної громади, а саме:

• Продовжити роботу з організації своєчасного виявлення, специфічного лікування онкозахворювань;
  • Сприяти організації проведення УЗД в стаціонарі з урахуванням потреб в цьому дослідженні та згідно з вимогами наказів МОЗ України №340, 110;
  • Провести заняття з терапевтами, хірургами та лікарями ендоскопістами і УЗД з виявлення раку та передраку шлунково-кишкового тракту;
  • Забезпечити контроль диспансеризації онкологічних хворих;
  • Продовжити ФГ обстеження та проведення онкопрофогляду;
  • Продовжити проведення активної саносвітроботи щодо профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань.