Благодійна допомога від благодійної організації “Благодійний фонд “Берегиня південь”

Дата: 11.07.2024 14:25

Фото без опису

Благодійна організація “Благодійний фонд “Берегиня південь”, в особі директора Самчинської Людмили Юріївни, надала благодійну безоплатну допомогу Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні у вигляді виробів медичного призначення, дезінфікуючих засобів, інструментів та засобів індивідуального захисту. Вже неодноразово організація допомагає лікарні.

Працівники лікарні вдячні благодійній організації “Благодійний фонд “Берегиня південь” за цю безкорисну допомогу нашому медзакладу.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви забезпечуєте лікарню не просто необхідними речами для повноцінної та якісної роботи медичного закладу, а й даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Дякуємо вам за турботу і допомогу!