A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Южноукраїнська Міська Багатопрофільна Лікарня
Комунальне Некомерційне Підприємство

Європейський тиждень громадського здоров’я

Дата: 13.05.2020 13:11
Кількість переглядів: 18

З 11 по ‪15 травня проходить Європейський тиждень громадського здоров’я. Центр громадського здоров'я МОЗ України приєднується до проведення Тижня за темами: громадське здоров'я в світі та в Україні, психічне здоров'я, здоров'я медиків та донорство в епоху епідемії.
Як зазначає Всесвітня організація охорони здоров’я, психічне здоров'я - це не тільки відсутність психічних розладів і форм інвалідності. Це - стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у спільноту. Психічне здоров'я є невід'ємною частиною і найважливішим компонентом здоров'я. Воно визначається рядом соціально-економічних, біологічних факторів та таких, що відносяться до навколишнього середовища.

Даючи рекомендації з подолання стресу під час пандемії коронавірусу, ВООЗ зазначає: відчувати смуток, стрес, страх у кризовий період – нормально. Полегшити стан може довірливе спілкування. Не слід забувати про здоровий спосіб життя.
Що стосується дітей, то вони можуть реагувати на стрес по-різному: наполегливо вимагати уваги дорослих, ставати надто жвавими, замкнутими, тривожними. Відповідати на подібні реакції необхідно  позитивно:  дізнайтеся, що турбує дитину, оточіть її любов'ю та увагою. За можливості, бажано не розлучати дітей з батьками та іншими членами сім'ї. Якщо ж це неможливо (наприклад, в разі госпіталізації), необхідно забезпечити регулярне спілкування дитини з сім'єю (наприклад, по телефону) і надати йому необхідну моральну підтримку.
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації зазначає: психічне здоров’я важливе для кожної особистості та є основою щасливого життя людини. Тож, дотримуйтеся інформаційної гігієни та режиму дня, не забувайте про фізичну активність та будьте здорові.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора