A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Южноукраїнська Міська Багатопрофільна Лікарня
Комунальне Некомерційне Підприємство

Новини

Як зробити щеплення дитині?

Вакцинація – найефективніший метод захисту від інфекційних захворювань, що створює в організмі імунітет проти хвороби. Це не є гарантією захисту від ураження, але набагато знижує ризики та запобігає ускладненням. Незалежно від того, чи проводиться вакцинація згідно календаря чи за індивідуальним графіком, порядок та інтервали між щепленнями визначаються згідно зафіксованих законодавчо нормативів і чітко прописані в календарі профілактичних щеплень. Консультацію з приводу термінів та умов проведення вакцинаціі, про обов'язкові та факультативні вакцинації можна отримати у свого дільничого (сімейного) лікаря.

09:52 22.07.2021

22 липня - Всесвітній день мозку

Сьогодні, 22 липня, відзначається Всесвітній день мозку. Тож саме час згадати про роль цього органу і те, як покращити його роботу. Мозок є головним органом центральної нервової системи. Необхідно піклуватися про нього, дотримуючись здорового способу життя: відмовитися від шкідливих звичок, пам’ятати про фізичні вправи, прогулянки на свіжому повітрі, здоровий сон та відпочинок, збалансоване харчування. Зокрема, за інформацією фахівців Центру громадського здоров’я МОЗ України, для покращення розумової активності підходять такі продукти як:

08:46 22.07.2021

Здоровий спосіб життя: декілька порад для підтримки свого здоров'я

Чи можливо зберегти молодість не лише душевну, а й фізичну? Хтось вважає це нереальним, тому з віком забуває, наскільки важливим є здорове харчування та фізична активність. Здоровий спосіб життя – це не про суворі дієти та виснажливі заняття  у спортзалі. Ось декілька порад для підтримки свого здоров'я.

08:30 21.07.2021

Важливі факти про шоколад

Молочний, чорний, білий, з горішками чи родзинками… Видів шоколаду існує безліч та кожен з нас має свій улюблений. Сьогодні у Всесвітній день шоколаду ми хочемо розповісти кілька важливих фактів про цей продукт. Це допоможе вам зробити вибір на користь чи, навпаки, проти шоколаду. 

11:46 19.07.2021

Подяка за надану допомогу

          Адміністрація КНП «ЮМБЛ» висловлює слова подяки за надану допомогу в придбанні для лікарні вертикальних жалюзів для конференц-залу депутату Южноукраїнської міської ради Мартинко Антоніні Валеріївні, за набори постільної білизни для операційного блоку  депутату Южноукраїнської міської ради Пелюху Миколі Олександровичу, за встановлення пластикового вікна в кабінеті електрокардіограми депутату Южноукраїнської міської ради  Шикерській Вірі Леонідівні!

10:28 16.07.2021

З Днем бухгалтера!

            День бухгалтера та аудитора в Україні у 2021 році відзначається 16 липня. Дата свята вибрана не випадково - цього дня в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

10:03 16.07.2021

ДОНОРСТВО КРОВІ ТА ЇЇ КОМПОНЕНТІВ

Кожні кілька секунд хтось у світі потребує крові. І саме добровільна та регулярна пожертва крові від донорів рятує мільйони життів щороку.

15:17 15.07.2021

Найпоширеніші фейки про вакцинацію від COVID-19

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

08:33 15.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора