Павло Георгієв здійснив робочий візит до КНП "ЮМБЛ"

Дата: 03.07.2020 09:48

У зв’язку зі значною кількістю випадків COVID-19 та з метою перевірки стану надання медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв, голова обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби Олександр Ігнатенков та начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області Інна Яценко здійснили робочий візит до міста Южноукраїнськ та Первомайського району.

Перевірено забезпечення лікарень, дотримання медичними працівниками правильного алгоритму дій.
Крім того, в рамках візиту Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено завідуючу інфекційним відділенням КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» Зою Нечитайло.
Слід зазначити, що відповідно до інформації щодо підтверджених випадків COVID-19, наданої ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», станом на 01.07.2020 відсоток використання ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, в КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» становить 83,3% (кількість таких ліжок - 36), в КНП «Первомайська центральна районна лікарня» Первомайської районної ради Миколаївської області – 13,3% (кількість таких ліжок – 120).
Ситуація з протидії поширенню коронавірусу знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.