Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 17.07.2020 р.

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

09:18 17.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 16.07.2020 р.

09:05 16.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 15.07.2020 р.

10:00 15.07.2020

Кардіологи за покликом серця

Важливість здоров’я ми розуміємо особливо чітко, коли втрачаємо його, а роботу серця цінуємо, коли починаємо відчувати, що воно працює вже не так стабільно. Ми кажемо, що тримаємо руку на пульсі, маючи на увазі, що слідкуємо за подіями. Та чи слідкуємо за здоров’ям нашого головного «моторчика»? У кардіоцентрі обласної клінічної лікарні працюють справжні чудотворці за покликом серця. Вони щодня рятують життя жителів області, які зіткнулися з хворобами серцево-судинної системи. За простими цифрами ховаються людські долі та історії порятунку, варті стати оповіданнями та навіть романами. З моменту відкриття кардіоцентру в 1998 році пройшло чимало часу та відбулось багато змін на краще. Тут надають переважно ургентну допомогу хворим із районів області та м. Миколаєва зі складними порушеннями ритму й провідності (блокадами) серця, нестабільною стенокардією, гострим інфарктом міокарду, а також хворим ревматологічного профілю.

14:53 14.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 14.07.2020 р.

14:51 14.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 13.07.2020 р.

11:53 13.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 10.07.2020 р.

14:33 10.07.2020