Вакансії медичних сестер

КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» запрошує на роботу медичних сестер, молодших медичних сестер (санітарок).

15:14 26.09.2023

Вакансії лікарів

КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» запрошує на роботу лікарів наступних спеціальностей:

15:09 14.09.2023

Благодійна допомога для нашої лікарні

КНП "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня" дякує логістичному штабу народного депутата Артема Чорноморова та благодійному фонду «Віра у себе» за чергову допомогу у наданні медичних препаратів для потреб лікарні та висловлює вдячність за співпрацю.

12:51 14.10.2022

З Днем захисників і захисниць України!

У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною,  життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов.

12:50 14.10.2022

Наші ангели в білих халатах

До вашої уваги традиційна рубрика «Наші ангели в білих халатах», в рамках якої ми продовжуємо розповідати про лікарів, які працюють в КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня».

12:49 14.10.2022

Найпоширеніші осінні хвороби: профілактика захворювань і загострень

Ні для кого не секрет, що осінь – сезон загострення багатьох хронічних хвороб, а також появи деяких «класичних» осінніх захворювань. Сезонна алергія, застуда, епідемії грипу, загострення болю в суглобах – це, на жаль, далеко не повний перелік осінніх загроз здоров’ю.

14:42 27.09.2022

«Наші ангели в білих халатах»

14:28 14.09.2022