Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ"

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

13:56 03.02.2021

13:39 02.02.2021

Тарифи на платні медичні послуги, які надає КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня»

З 01.02.2021 року вводяться тарифи на платні медичні послуги, відповідно до наказу КНП "Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні" від 29.01.2021 року №28/01-01 «Про введення в дію тарифів на платні медичні послуги, які надає КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» Южноукраїнської міської ради. Для ознайомлення документами (наказ і тарифи) викладені в "Архіві документів".

12:26 02.02.2021

14:39 01.02.2021

10:33 29.01.2021

10:17 28.01.2021

14:32 27.01.2021

«Гаряча лінія» з питань COVID-19: карантинні обмеження з 25 січня

25 січня в Україні припинив дію посилений карантин, повертаються обмеження, що діяли у грудні 2020 року. Міністерство охорони здоров'я нагадує, які обмеження діятимуть в цей час. Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

12:22 26.01.2021

12:20 26.01.2021