Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ"

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

14:28 25.01.2021

ЧИ ЗАХИЩАЄ ВІД COVID-19 ВАКЦИНА ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

З початком пандемії хвороби COVID-19 раз у раз почали з’являтися повідомлення про те, що вакциновані БЦЖ люди менше хворіють на нове вірусне захворювання. Чи це справді так? Наразі виглядає, що ні.

11:39 22.01.2021

11:32 22.01.2021

12:21 21.01.2021

«Гаряча лінія» з питань COVID-19: маска – важливий засіб захисту

У період пандемії маска є важливим засобом захисту. Це - бар'єр між людиною, яка може мати або має коронавірусну інфекцію, та здоровою людиною. Однак маска захищає лише якщо її правильно носити, зазначає World Health Organization Ukraine. Не носіть маску під носом та на підборідді. Також пам’ятайте, що маска має прилягати до обличчя. Разом із цим дотримуйтеся й інших простих та дієвих правил, що допомагають уберегтися від вірусу: тримайтеся на безпечній відстані від інших, дотримуйтеся гігієни рук та респіраторної гігієни. Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

13:43 19.01.2021

13:41 19.01.2021

13:42 18.01.2021

7 фактів про вакцинацію, які можуть врятувати ваше життя!

Цьогоріч Всесвітня організація охорони здоров’я визнала відмову від вакцинації глобальною загрозою людству. Наразі в Україні є достатньо вакцин проти всіх 10 захворювань за Календарем щеплень, а колективного імунітету (коли вакциновані 95-97% населення) - немає проти жодного. За час масштабного спалаху кору, що триває з літа 2017 року, захворіли 100 тисяч українців, 36 померли. Сформулювали головні тези, які ви маєте знати про вакцинацію і реальні загрози вашому життю.

13:37 18.01.2021

Відкриття відділення Нефрології та діалізу на базі КНП «ЮМБЛ»

В м. Южноукраїнськ Миколаївської області в найближчий час відбудеться відкриття відділення Нефрології та діалізу на базі КНП «Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні». За адресою м. Южноукраїнськ, вул. Паркова 3В, 3 поверх.

15:01 05.01.2021