Врачи назвали четыре симптома перенесенного коронавируса

Симптомы коронавируса в целом совпадают с проявлениями гриппа, поэтому говорить о диагнозе COVID-19 можно только по результатам специального теста. Но некоторые последствия перенесенной коронавирусной инфекции все же могут указывать на COVID-19.

13:20 18.11.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 18.11.2020 р.

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

13:19 18.11.2020

«Гаряча лінія» з питань COVID-19: безкоштовна платформа психологічної підтримки «Розкажи мені»

«Розкажи мені» – це проєкт психологічної допомоги українцям. Метою проєкту є допомога всім, хто потребує емоційної підтримки, консультацій та допомоги у зв’язку з пандемією. Команда платформи працює за методом когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), яка є однією з найпоширеніших форм психотерапевтичної допомоги людям з різними психологічними проблемами. Якщо під час карантину ви стали депресувати, не можете впоратися з емоціями, страждаєте від тривожних розладів, ви можете звернутися по безкоштовну підтримку до проекту перейшовши за посиланням https://tellme.com.ua/. Команда складається лише з кваліфікованих спеціалістів, з якими ви можете відверто обговорити ситуації, що вас турбують (усе, що ви розказуєте психологу, залишається тільки між вами). Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

11:04 11.11.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 11.11.2020 р.

11:03 11.11.2020

Дезінфікуючі рамки в КНП «ЮМБЛ»

Для протидії розповсюдження пандемії COVID-19 ТОВ Медичний центр «МТК» в особі генерального директора Д. Деркач КНП «ЮМБЛ» було надано благодійну допомогу, а саме:

13:02 10.11.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 10.11.2020 р.

12:59 10.11.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 09.11.2020 р.

11:58 09.11.2020

КТ і ренген при коронавірусі

Медик зазначає, що без спеціальних медичних показів КТ може створити багато проблем. Адже, окрім зайвої необгрунтованої небезпеки опромінення для себе, такий пацієнт займає місце у черзі для справді потребаючого негайної діагностики хворого.

11:49 09.11.2020

Як впоратися зі стресом людям, які перехворіли на СOVID-19

Всесвітня організація охорони здоров'я розробила рекомендації щодо того, як впоратися зі стресом, тривожністю та депресією тим людям, які перехворіли на COVID-19. Інструкція від ВООЗ виглядає так: - добре висипайтеся та намагайтеся повернутись до звичайного часу на сон та прокидання; - не забувайте про достатнє та здорове харчування; - будьте фізично активними; - підтримуйте соціальні зв’язки (розмова з іншими людьми може допомогти знизити рівень стресу); - займайтесь діяльністю, що розслабляє і не викликає втоми; - поступово підвищуйте участь у щоденній діяльності. Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

15:21 03.11.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 03.11.2020