ВАШ ЗАХИСТ - ІМУНІЗАЦІЯ

Імунізація є одним з найуспішніших та ефективніших за вартістю медико-санітарних заходів. Вона дозволяє щорічно запобігати від 2 до 3 мільйонів випадків смерті. Імунізація захищає людей від таких хвороб, як дифтерія, кір, коклюш, пневмонія, поліомієліт, краснуха та правець, грип, менінгіт і рак (рак шийки матки і печінки).

10:05 23.02.2021

Щеплення – єдиний метод захисту малюка від інфекційних хвороб

Останнім часом багато дискусій ведеться навколо питання доцільності планової імунопрофілактики. Дуже часто з`являються незрозумілі фільми, які не мають наукового підґрунтя і публікації проти щеплень з порадами, так званих, фахівців.

09:07 18.02.2021

15 лютого - Міжнародний день дітей, хворих на рак

Міжнародний день дітей, хворих на рак відзначається з 2003 року щорічно 15 лютого. Вже близько 40 країн світу під патронатом Міжнародного товариства дитячих онкологів і за ініціативою Міжнародної конфедерації організацій батьків дітей, хворих на рак (ICCCPO) беруть участь у підтримку «Дня дітей, хворих на рак».

11:11 15.02.2021

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ"

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

14:04 11.02.2021

Відкриття відділення Нефрології та діалізу на базі КНП«Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні»

В м. Южноукраїнськ Миколаївської області 9 лютого 2021 року відбулося відкриття відділення нефрології та діалізу на базі КНП «Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні». За адресою м. Южноукраїнськ, вул. Паркова 3В, 3 поверх.

14:46 10.02.2021

15:05 05.02.2021

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ДИФТЕРІЇ І ПРАВЦЯ - З ЧОГО ПОЧАТИ

Передусім, з’ясуйте, коли і які щеплення ви робили. Від дифтерії і правця ви мали отримати 6 доз вакцини у дитинстві відповідно до Календаря щеплень і вакцинуватись у дорослому віці кожні 10 років.  Оптимальний графік введення вакцин затверджений у національному Календарі щеплень.

10:40 05.02.2021

13:57 04.02.2021