Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 18.05.2020 р.

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

08:35 18.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 15.05.2020 р.

08:54 15.05.2020

ПРОФІЛАКТИЧНІ ЩЕПЛЕННЯ: ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО

Відомий хірург, гордість української медицини Микола Пирогов стверджував: «Фунт профілактики дорівнює пуду лікування». Одним із основних методів запобігання інфекційним хворобам є профілактичні щеплення. У довакцинальний період  смертність від дифтерії, кашлюка, кору становила майже 50 відсотків, а 40 відсотків людей, що перенесли поліомієліт, залишались інвалідами. Деякі інфекційні хвороби зустрічаються настільки рідко, що створюється ілюзія, ніби вони перестали бути небезпечними й захищатися від них більше немає потреби. Проте така благополучна епідеміологічна ситуація досягнута саме завдяки застосуванню вакцин.

09:24 14.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 14.05.2020 р.

09:23 14.05.2020

Європейський тиждень громадського здоров’я

З 11 по ‪15 травня проходить Європейський тиждень громадського здоров’я. Центр громадського здоров'я МОЗ України приєднується до проведення Тижня за темами: громадське здоров'я в світі та в Україні, психічне здоров'я, здоров'я медиків та донорство в епоху епідемії. Як зазначає Всесвітня організація охорони здоров’я, психічне здоров'я - це не тільки відсутність психічних розладів і форм інвалідності. Це - стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у спільноту. Психічне здоров'я є невід'ємною частиною і найважливішим компонентом здоров'я. Воно визначається рядом соціально-економічних, біологічних факторів та таких, що відносяться до навколишнього середовища.

13:11 13.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 13.05.2020 р.

11:03 13.05.2020

З Міжнародним днем медичної сестри!

У цей день ми від усього серця дякуємо усім представникам медсестринської справи за щоденну нелегку справу. Ваша праця - завжди у пошані! Своїм професіоналізмом, увагою, турботою ви робите значний внесок у лікуванні пацієнтів. Адміністрація КНП "ЮМБЛ" щиро вітає кожну медичну сестру з професійним святом! Бажаємо міцного здоров'я вам і вашим близьким, наснаги та успіхів у вашій нелегкій та такій необхідній праці!

09:09 12.05.2020

Всесвітній день меланоми: хто у групі ризику та як розпізнати пухлину

11 травня, Всесвітній день меланоми, важливо  вчергове звернути увагу на поширеність даної проблеми та її профілактику. Меланома  – це злоякісна пухлина, що переважно локалізується в шкірі та значно рідше - в сітківці ока, на слизових оболонках. Як зазначають Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров'я МОЗ України, меланома є одним із найнебезпечніших видів раку, оскільки розповсюджується через лімфу і кров майже у всі органи. Меланома представляє собою утворення на шкірі з неправильними обрисами, ділянками плямистого забарвлення, яке може свербіти або кровоточити. Серед факторів ризику меланоми:

09:04 12.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 12.05.2020 р.

09:02 12.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 08.05.2020 р.

08:51 08.05.2020