ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ НЕ СКАСОВУЄ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ЩОДО COVID-19

З 11 травня планується поступове послаблення карантинних обмежень. Але дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії COVID-19 слід незалежно від того, діє карантин чи ні. Це необхідно як на індивідуальному, так і на груповому рівні: рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі.

08:21 08.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 07.05.2020 р.

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

09:24 07.05.2020

Всесвітній день гігієни рук: миємо руки – запобігаємо коронавірусу

5 травня світова спільнота відзначала Всесвітній день гігієни рук, що покликаний нагадати людям про важливість чистоти рук, адже просте дотримання правил гігієни дозволяє знизити рівень поширення багатьох захворювань. Миття рук або гігієна рук – це процедура їх обробки з метою усунення забруднень, бактерій, мікроорганізмів. Цей процес має велике значення для збереження здоров’я. Гігієна рук важлива як у сфері охорони здоров'я, так і в повсякденному житті. Сьогодні, у період поширення в світі коронавірусу, відзначення Всесвітнього дня гігієни рук набуває особливої актуальності та значущості. Перераховуючи основні запобіжні заходи для захисту від нової коронавирусной інфекції, Всесвітня організація охорони здоров’я наголошує: потрібно регулярно обробляти руки спиртовмісним засобом або мити їх з милом.

10:19 06.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 06.05.2020 р.

09:11 06.05.2020

Костюми індивідуального захисту для медпрацівників від "Благодійного Фонду Порошенка"

5 травня 2020 р. "Благодійний Фонд Порошенка" закупив та передав на благодійній основі костюми індивідуального захисту для медичних працівників в особі т.в.о. директора КНП «ЮМБЛ» Шикерській В.Л. та головній медсестрі Дегтяр Г.В. Костюми індивідуального захисту необхідні медпрацівникам для виконання завдань, пов’язаних із заходами з ліквідації спалахів епідемії коронавірусної хвороби COVID-19. На сьогоднішній день фахівці КНП «ЮМБЛ» частково забезпечені всім необхідним під час короновірусної пандемії. Адміністрація КНП «ЮМБЛ» виражає щиру подяку за співпрацю Всеукраїнській Благодійній Організації «Благодійний Фонд Порошенка».

14:46 05.05.2020

Як уберегтися від кліщів

Зустріти кліща можна не тільки в лісі, парку чи сквері, а й на будь-якому газоні. Найчастіше вони сидять у траві, на висоті 20–60 см, і лише зрідка потрапляють на невисокі кущові рослини.

11:26 05.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 05.05.2020 р.

08:41 05.05.2020

ПРАВИЛА ВИКЛИКУ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

У зв’язку із пандемією COVID-19 збільшилося навантаження на систему екстреної медичної допомоги. Окрім викликів, пов’язаних із новою коронавірусною інфекцією, щодня надходять повідомлення про інші невідкладні ситуації.

13:32 04.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 04.05.2020 р.

09:29 04.05.2020