Міжнародний день офтальмології: як зберегти зір

8 серпня відзначається Міжнародний день офтальмології. Це - привід подякувати усім лікарям, які допомагають підтримувати і піклуватися про таку велику цінність в житті людини як зір, та побажати офтальмологам наснаги у їхній роботі. Крім того, у Міжнародний день офтальмології варто згадати про основні принципи, що дозволяють тривалий час зберігати зір. Центр громадського здоров'я МОЗ України надає такі поради: захищайте очі сонцезахисними окулярами; не куріть; слідкуйте за рівнем цукру в крові; зведіть до мінімуму споживання алкоголю, а краще взагалі відмовтесь від нього; контролюйте артеріальний тиск; регулярно обстежуйте очі; дайте очам відпочити, особливо, якщо ви працюєте за комп'ютером.

10:40 10.08.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 10.08.2020 р.

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

10:38 10.08.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 07.08.2020 р.

09:26 07.08.2020

ВПРОВАДЖЕННЯ ДО КАЛЕНДАРЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ ПНЕВМОКОКОВОЇ КОН’ЮГОВАНОЇ ВАКЦИНИ

У червні цього року, Національна технічна група експертів з питань імунізації,  відповідно до міжнародних і національних пропозицій, рекомендувала Міністерству охорони здоров’я України запровадити до Національного календаря профілактичних щеплень у 2022 році вакцину від пневмококової інфекції, як обов'язкову.

09:22 06.08.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 06.08.2020 р.

09:19 06.08.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 05.08.2020 р.

09:45 05.08.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 04.08.2020 р.

10:21 04.08.2020

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування – 2020

Щороку з 1 по 7 серпня проводиться Всесвітній тиждень грудного вигодовування, спрямований на пропаганду грудного вигодовування в інтересах зміцнення здоров'я грудних дітей у всьому світі. Міністерство охорони здоров’я України разом з ВООЗ та ЮНІСЕФ надає рекомендації для здоров’я і комфорту матері та малюка.

13:38 03.08.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 03.08.2020