Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 08.07.2020 р.

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

10:37 08.07.2020

УКРАЇНА У ЗОНІ ВИСОКОГО РИЗИКУ СПАЛАХУ ПОЛІОМІЄЛІТУ

Європейська регіональна комісія із сертифікації ліквідації поліомієліту (РКС) оцінила ризик передачі інфекції у випадку ввезення дикого поліовірусу або появи деривату вакцинного поліовірусу (cVDPV) в 41 країні регіону. Ризик в Україні було віднесено до категорії високих.

08:33 07.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 07.07.2020 р.

08:32 07.07.2020

Обережно, спека!

30+ градусів за Цельсієм на стовпчиках українських термометрів. А це означає підвищені ризики згоріти на сонці, перегрітися, отримати теплову травму та в цілому безжально потерпати від постійної спеки.

09:01 06.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 06.07.2020 р.

08:55 06.07.2020

Павло Георгієв здійснив робочий візит до КНП "ЮМБЛ"

У зв’язку зі значною кількістю випадків COVID-19 та з метою перевірки стану надання медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв, голова обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби Олександр Ігнатенков та начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області Інна Яценко здійснили робочий візит до міста Южноукраїнськ та Первомайського району.

09:48 03.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 03.07.2020 р.

09:44 03.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 02.07.2020 р.

10:31 02.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 01.07.2020 р.

09:44 01.07.2020