Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ"

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

10:24 11.06.2020

11:41 10.06.2020

Щеплення від грипу плюси та мінуси

Вакцинація – один  з найбільш значущих винаходів людства. Чума, віспа, поліомієліт - від усіх цих смертоносних захворювань вдалося позбутися саме завдяки загальній вакцинації населення. Але з грипом так не виходить. Ось уже близько тисячі років, незважаючи на швидку швидкість розвитку медицини, людина все одно програє у війні з вірусами грипу. Щороку в осінньо-зимовий період захворює близько 10% населення нашої країни, і кілька сотень людей в результаті вмирають. Якби ці люди були вакциновані, то ймовірність летального результату різко б скоротилася.

11:38 10.06.2020

Вакцинація користь чи шкода?

Протягом перших років життя Вашої дитини Ви неодноразово будете відвідувати кабінет педіатра для планового огляду. Під час цих візитів у Вас буде можливість захистити Вашу дитину за допомогою щеплень від потенційно тяжких інфекційних захворювань або їх наслідків. Вакцини допомогають попередити інфекційні хвороби та рятують життя. Якщо дитині не буде проведена вакцинація, організм дитини може бути недостатньо сильним для перемоги над інфекцією і це може призвести до тяжких наслідків. Завдяки вакцинації вдалося значно знизити частоту виникнення багатьох інфекційних захворювань таких як поліомієліт, дифтерія, кір, епідемічний паротит, правець. Але навіть захворювання, котрі вдалося приборкати в нашій країні, існують на відстані, в інших країнах.

12:34 09.06.2020

12:28 09.06.2020

10:34 04.06.2020

12:17 03.06.2020

Користь вакцинації від грипу в період пандемії.

На фоні пандемії коронавірусу перед епідеміологічним сезоном лікарі радять провакцинуватись від грипу, аби виключити поєднання двох захворювань зі схожими симптомами. Про те, які вакцини допоможуть вберегтись від хвороби, кому вони протипоказані та скільки щеплень потрібно робити.

11:23 02.06.2020