Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ"

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

11:14 02.06.2020

11:10 01.06.2020

12:35 29.05.2020

10:33 28.05.2020

«Благодійна допомога ДП «Укрвакцина» МОЗ України».

28 травня 2020 року ДП «Укрвакциною» МОЗ України» закупили та передали на благодійній основі захисні комбінезони з бахілами  в особі т.в.о. директора КНП «ЮМБЛ» Шикерській В.Л. та головній медсестрі Дегтяр Г.В.

10:25 28.05.2020

«Благодійна допомога Товариства Червоного Хреста України».

27 травня 2020 р. Товариство Червоного Хреста України в особі Білоус Л.М. закупили та передали на благодійній основі побутову техніку та апаратуру завідуючому консультативною поліклінікою КНП «ЮМБЛ» Ільїнському О.Ю.,головній медсестрі Дегтяр Г.В., завідувачу ІАВ медстатистики Собченко І.А.

10:03 27.05.2020

08:30 27.05.2020

Поновлення роботи дитсадків

Телефонуючи на «гарячу лінію» з питань COVID-19, громадяни запитують про поновлення роботи дитячих садків у рамках послаблення карантинних обмежень. Міністерство охорони здоров’я України затвердило перелік певних правил, котрих необхідно дотримуватися, аби перебування у закладах дошкільної освіти було безпечним.

07:32 27.05.2020

07:28 26.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 25.05.2020 р.

11:12 25.05.2020