Укладання договорів на пакети медичних послуг з НСЗУ

Сумісними зусиллями адміністрації КНП «ЮМБЛ», УОЗ МОДА, департаментом Южноукраїнської міської ради було проведено великий об'єм роботи та укладено договори  з НСЗУ на наступні пакети медичних послуг:

11:07 25.05.2020

ЗАРАЗИТИСЯ COVID-19 МОЖНА НАВІТЬ ВІД ЛЮДИНИ, У ЯКОЇ ЗАХВОРЮВАННЯ ПРОТІКАЄ БЕЗСИМПТОМНО

У багатьох заражених COVID-19 є лише незначні симптоми ГРВІ. Особливо це характерно для ранніх стадій захворювання. Новим коронавірусом можна заразитися від людини, яка має лише незначний кашель, а в іншому не відчуває себе хворою.

12:07 22.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 22.05.2020 р.

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

11:52 22.05.2020

ДОТРИМУВАТИСЯ ФІЗИЧНОГО ДИСТАНЦІЮВАННЯ ПОТРІБНО НАВІТЬ ПІД ЧАС ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

Фізичне дистанціювання, яке також називають «соціальним дистанціюванням», означає збереження простору між собою та іншими людьми. Під час пандемії COVID-19, ВООЗ рекомендує дотримуватися відстані не менше 1 метру.

13:29 21.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 21.05.2020 р.

13:22 21.05.2020

ГЕПАТИТ С І РИЗИК ЙОГО РОЗВИТКУ

Протягом чотирьох місяців цього року хронічний гепатит С зафіксовано у 1905 людей, гострий гепатит С було зареєстровано у 139 людей.

08:47 20.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 20.05.2020 р.

08:43 20.05.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ" на 19.05.2020 р.

08:49 19.05.2020

Причини сказу і шляхи передавання інфекції

Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням квалфікованої медичної допомоги смерть неминуча. У медичній літературі інших країн хвороба відома як рабієс (у тварин) і гідрофобія (у людей).

08:43 18.05.2020

17 травня - День пам’яті померлих від СНІДу

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Вперше цей день був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско США. На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю страшну хворобу і про неї практично нічого не було відомо. Організаторами проведення акції пам’яті померлих від СНІДу стали люди, яких особисто торкнулася ця трагедія, що пережили біль втрати рідних і друзів.

08:38 18.05.2020