A A A K K K
людям із порушенням зору
Южноукраїнська Міська Багатопрофільна Лікарня
Комунальне Некомерційне Підприємство

Новини

Найпоширеніші осінні хвороби: профілактика захворювань і загострень

Ні для кого не секрет, що осінь – сезон загострення багатьох хронічних хвороб, а також появи деяких «класичних» осінніх захворювань. Сезонна алергія, застуда, епідемії грипу, загострення болю в суглобах – це, на жаль, далеко не повний перелік осінніх загроз здоров’ю.

14:42 27.09.2022

«Наші ангели в білих халатах»

До вашої уваги традиційна рубрика «Наші ангели в білих халатах», в рамках якої ми продовжуємо розповідати про лікарів, які працюють в КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня».

14:28 14.09.2022

До уваги мешканців громади!

Апарат комп’ютерної томографії  відремонтований, але на даний час проводиться налаштування режимів роботи, синхронізація обладнання. Прийом пацієнтів планується з 19 вересня 2022 року.

13:53 02.09.2022

Грошова допомога для військовослужбовців.

 Рішенням профспілкового комітету  КНП «ЮМБЛ» було прийнято надати адресну грошову допомогу медпрацівникам, в родинах  яких є військовослужбовці Збройних Сил України.

14:06 30.08.2022

Симптоми та профілактика туберкульозу

Щороку туберкульоз забирає багато людських життів. Кожна людина повинна пам’ятати, що зараження туберкульозом найчастіше відбувається під час спілкування з хворою людиною при вдиханні мікобактерій туберкульозу з дрібними краплями мокротиння та слини, при вживанні продуктів від хворої на туберкульоз худоби, риби, птиці. Також через предмети побуту, посуд, постіль, папери. Паличка Коха є дуже стійкою до впливу зовнішнього середовища, витримує нагрівання  до +85 °C  та охолодження  до -200 °C.  У річній воді бактерія туберкульозу  може зберігатися до 5 місяців, у ґрунті – до 2-х років, у приміщенні – більше місяця.

11:53 29.08.2022

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дорогі южноукраїнці вітаємо вас зі всенародним святом – Днем Незалежності України! Цього року ми відзначаємо державне свято під звуки сирен та вибухи снарядів, але наша сила - у нашій єдності, в нашій націленості на боротьбу за людську свободу та зміцнення  суверенітету нашої держави. 

09:40 24.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора