14:15 16.05.2023
Новини
Благодійна допомога для нашої лікарні
КНП "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня" дякує логістичному штабу народного депутата Артема Чорноморова та благодійному фонду «Віра у себе» за чергову допомогу у наданні медичних препаратів для потреб лікарні та висловлює вдячність за співпрацю.12:51 14.10.2022
З Днем захисників і захисниць України!
У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов.12:50 14.10.2022
До вашої уваги традиційна рубрика «Наші ангели в білих халатах», в рамках якої ми продовжуємо розповідати про лікарів, які працюють в КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня».
12:49 14.10.2022
Найпоширеніші осінні хвороби: профілактика захворювань і загострень
Ні для кого не секрет, що осінь – сезон загострення багатьох хронічних хвороб, а також появи деяких «класичних» осінніх захворювань. Сезонна алергія, застуда, епідемії грипу, загострення болю в суглобах – це, на жаль, далеко не повний перелік осінніх загроз здоров’ю.14:42 27.09.2022
Гуманітарна допомога від «Щирої справи» Сергія Дубрівного
Нашій лікарні надійшла гуманітарна допомога від «Щирої справи» Сергія Дубрівного.16:32 20.09.2022
До вашої уваги традиційна рубрика «Наші ангели в білих халатах», в рамках якої ми продовжуємо розповідати про лікарів, які працюють в КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня».
14:28 14.09.2022
Апарат комп’ютерної томографії відремонтований, але на даний час проводиться налаштування режимів роботи, синхронізація обладнання. Прийом пацієнтів планується з 19 вересня 2022 року.
13:53 02.09.2022