людям із порушенням зору

Алергія на амброзію та її наслідки

Серед небезпечних для здоров’я людини факторів, які викликають алергічні хвороби, значне місце займають рослини, особливо ті, які ростуть біля наших домівок. Однією з найбільш алергенних вважається амброзія полинолистна. Квітковий пилок в період цвітіння амброзії, який припадає на середину серпня і триває аж до жовтня місяця, має надзвичайно високу алергенну дію на організм людини.

13:51 23.08.2022

Симптоми отруєння грибами. Перша допомога при отруєнні.

Гриби – це дарунок лісу, але, водночас, вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й до смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.

08:55 23.08.2022

Електросамокати: травматизм і безпека руху

ХXI століття – час активного розвитку мікромобільності, коли у великих містах та мегаполісах швидко збільшується чисельність легких електрифікованих транспортних засобів, таких як електросамокати, електровелосипеди та ін. Електросамокати, разом із моноколесами, гіроскутерами та сеґвеями стали складовою урбанізації. А через пандемію COVID-19 подібні транспортні засоби ще активніше завойовують світ, у тому числі й українські дороги. Все більше людей прагнуть пересуватись містами, уникаючи громадський транспорт та автозатори.

11:42 17.08.2022

Капітальний ремонт ліфтів

Останнім часом, жителі міста часто обговорюють питання непрацюючих ліфтів в КНП   «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня». Тож  Адміністрація КНП «ЮМБЛ» хоче надати  роз’яснення  мешканцям щодо ситуації  з приводу роботи ліфтів. Для безпечної роботи ліфтів необхідно планове технічне обслуговування . З моменту експлуатації ліфтів ( а це понад 40 років) жодного разу не проводили капітальний ремонт, що призвело до критичної ситуації з їх експлуатації. Відповідно висновків експертизи « Чорноморського Експертно-Технічного центра Держпраці»  вони визнані аварійними та непридатними до використання.  Наразі нашому закладу виділено 2002105 грн . з міського бюджету на ремонт та експлуатацію, але у зв’язку з військовим станом  нашої країни   процес значно затримувався. Шановні мешканці  та гості  ОТГ м. Южноукраїнська  приносимо свої вибачення  за тимчасові  незручності та просимо вас віднестись до даної ситуації з порозумінням.  Відсьогодні розпочато роботи з капітального ремонту ліфтів. Повне відновлення експлуатації ліфтів планується до кінця вересня.

10:25 12.08.2022

Вшанування пам’яті загиблих українців внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Від початку війни українські військовослужбовці неодноразово демонстрували свою відвагу, мужність та військові вміння у боротьбі з ворогом. Чимало солдатів та офіцерів проявили особистий героїзм. Тому вкрай важливо вшанування пам`яті полеглих на державному рівні – хвилиною мовчання.

10:12 12.08.2022