У КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарні»  02.06.2022 році було проведено оперативну нараду за темою «Аналіз роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «ЮМБЛ» за 2021 рік».

У КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня»  02.06.2022 році було проведено оперативну нараду за темою «Аналіз роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії в КНП «ЮМБЛ» за 2021 рік». На нараді були присутні директор КНП «ЮМБЛ» Лупов С. І., медичний директор Шикерська В. Л., завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Грабовенко А. М. та завідуючі всіх структурних підрозділів лікарні.

11:04 03.06.2022

Що робити, якщо вкусив кліщ

Медики нагадують, що навесні в лісах і парках активізовуються кліщі, чиїх укусів людині слід остерігатися під час відпочинку на природі. Укуси кліщів загрожують людині такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма, щороку реєструють близько 3-х тисяч випадків), кліщовий вірусний енцефаліт та марсельська гарячка.

10:35 27.05.2022

Ботулізм

Через військову агресію росії багато українців опинилися в умовах, коли доступ до питної води та якісної їжі обмежений або зовсім відсутній. За таких обставин виникає загроза здоров’ю та навіть життю людини через харчові отруєння.

10:34 27.05.2022

Адміністрація КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» висловлює подяку за надання допомоги Форостяному Петру Яковичу керівнику БФ «Миротворець». Завдяки Вам лікарня отримала медикаменти та іграшки в дитяче відділення.

15:08 24.05.2022

Адміністрація КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» висловлює подяку за допомогу

Адміністрація КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» висловлює  подяку  за допомогу у наданні медикаментів, засобів  гігієни та  перев’язувальних матеріалів БО «Благодійний Фонд «Волонтерський Рух», , керівництву м. Вознесенськ, нашим колегам з КП "КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня" ВМР, депутату обласної ради Владиславу Невеселому та ЮНІСЕФ, керівнику регіонального складу Філіппському Сергію, який сприяв отриманню допомоги. Спасибі вам, що у цей нелегкий час ви залишаєтесь з нами.

12:11 23.05.2022

У КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарні»  19.05.2022 році було проведено оперативну нараду за темою «Профілактика вертикальної трансмісії ВІЛ-інфекції від матері до дитини»  за 2021 рік.

11:36 23.05.2022