Шановні відвідувачі

Наказами МОЗ України від 25.02.2020 року №530 «Про затвердження стандартів охорони здоров'я при туберкульозі», у реакції наказу від 06.10.2021 року №2161, наказу МОЗ від 16.02.2022 року №302 «Про затвердження порядку виявлення туберкульозу та латентної туберкульозної інфекції» змінено порядок проведення рентгенологічного обстеження органів грудної порожнини.

13:23 04.07.2022

БАДи: відмінність від ліків, користь та можлива шкода для здоров’я

Поняття біологічна добавка для схуднення, біологічна добавка для покращення потенції, біологічна добавка для печінки, біологічна добавка для суглобів різко ввірвалися в нашу реальність – буває, що нам пропонують біологічно активні добавки, або БАДи, від усього на світі! Що ж таки означає скорочення БАД, як розрізнити справді корисні добавки, кому вони можуть бути потрібні, коли і як їх вживати?

13:37 27.06.2022

Контузії: небезпека, симптоматика та перша допомога постраждалим

Триває повномасштабна російсько-українська війна. Російські окупанти систематично обстрілюють мирні міста та селища. Кожен вибух несе суттєву загрозу кожному/кожній, хто перебуває в радіусі ударної хвилі від розриву/потрапляння ракети чи снаряду.

09:48 23.06.2022

Захист від сонця

Несприятливий вплив сонця на шкіру добре відомий більшості з нас. Інтенсивні і тривалі сонячні ванни на сонці сушать шкіру, прискорюють старіння і підвищують ризик виникнення меланоми. УФ-випромінювання може бути шкідливим не лише під час перебування на пляжі, але і під час звичайної прогулянки.

10:12 21.06.2022

У КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарні»  02.06.2022 році було проведено оперативну нараду за темою «Аналіз роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «ЮМБЛ» за 2021 рік».

У КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня»  02.06.2022 році було проведено оперативну нараду за темою «Аналіз роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії в КНП «ЮМБЛ» за 2021 рік». На нараді були присутні директор КНП «ЮМБЛ» Лупов С. І., медичний директор Шикерська В. Л., завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Грабовенко А. М. та завідуючі всіх структурних підрозділів лікарні.

11:04 03.06.2022