A A A K K K
людям із порушенням зору
Южноукраїнська Міська Багатопрофільна Лікарня
Комунальне Некомерційне Підприємство

Новини

Капітальний ремонт ліфтів

Останнім часом, жителі міста часто обговорюють питання непрацюючих ліфтів в КНП   «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня». Тож  Адміністрація КНП «ЮМБЛ» хоче надати  роз’яснення  мешканцям щодо ситуації  з приводу роботи ліфтів. Для безпечної роботи ліфтів необхідно планове технічне обслуговування . З моменту експлуатації ліфтів ( а це понад 40 років) жодного разу не проводили капітальний ремонт, що призвело до критичної ситуації з їх експлуатації. Відповідно висновків експертизи « Чорноморського Експертно-Технічного центра Держпраці»  вони визнані аварійними та непридатними до використання.  Наразі нашому закладу виділено 2002105 грн . з міського бюджету на ремонт та експлуатацію, але у зв’язку з військовим станом  нашої країни   процес значно затримувався. Шановні мешканці  та гості  ОТГ м. Южноукраїнська  приносимо свої вибачення  за тимчасові  незручності та просимо вас віднестись до даної ситуації з порозумінням.  Відсьогодні розпочато роботи з капітального ремонту ліфтів. Повне відновлення експлуатації ліфтів планується до кінця вересня.

10:25 12.08.2022

Вшанування пам’яті загиблих українців внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Від початку війни українські військовослужбовці неодноразово демонстрували свою відвагу, мужність та військові вміння у боротьбі з ворогом. Чимало солдатів та офіцерів проявили особистий героїзм. Тому вкрай важливо вшанування пам`яті полеглих на державному рівні – хвилиною мовчання.

10:12 12.08.2022

Опіки

Діти дошкільного віку надзвичайно активні та неймовірно цікаві до всього, що їх оточує. Іноді ця цікавість може призвести до різноманітних  травм та опіків.

11:17 09.08.2022

Користь грудного вигодовування : про що важливо пам`ятати

 Користь грудного вигодовування: про що важливо пам’ятати Щороку 1 серпня стартує Світовий тиждень грудного вигодовування. Він щодо його підтримки. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) грудне вигодовування настільки важливе, що воно щороку може врятувати життя понад 820 000 дітей віком до 5 років. 

15:12 08.08.2022

КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» запрошує на роботу лікаря-нарколога, терапевта, педіатра, невропатолога та нефролога.

КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» запрошує на роботу лікаря-нарколога, терапевта, педіатра, невропатолога та нефролога.

11:01 04.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора