A A A K K K
людям із порушенням зору
Южноукраїнська Міська Багатопрофільна Лікарня
Комунальне Некомерційне Підприємство

Новини

Грошова допомога для військовослужбовців.

 Рішенням профспілкового комітету  КНП «ЮМБЛ» було прийнято надати адресну грошову допомогу медпрацівникам, в родинах  яких є військовослужбовці Збройних Сил України.

14:06 30.08.2022

Симптоми та профілактика туберкульозу

Щороку туберкульоз забирає багато людських життів. Кожна людина повинна пам’ятати, що зараження туберкульозом найчастіше відбувається під час спілкування з хворою людиною при вдиханні мікобактерій туберкульозу з дрібними краплями мокротиння та слини, при вживанні продуктів від хворої на туберкульоз худоби, риби, птиці. Також через предмети побуту, посуд, постіль, папери. Паличка Коха є дуже стійкою до впливу зовнішнього середовища, витримує нагрівання  до +85 °C  та охолодження  до -200 °C.  У річній воді бактерія туберкульозу  може зберігатися до 5 місяців, у ґрунті – до 2-х років, у приміщенні – більше місяця.

11:53 29.08.2022

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дорогі южноукраїнці вітаємо вас зі всенародним святом – Днем Незалежності України! Цього року ми відзначаємо державне свято під звуки сирен та вибухи снарядів, але наша сила - у нашій єдності, в нашій націленості на боротьбу за людську свободу та зміцнення  суверенітету нашої держави. 

09:40 24.08.2022

Алергія на амброзію та її наслідки

Серед небезпечних для здоров’я людини факторів, які викликають алергічні хвороби, значне місце займають рослини, особливо ті, які ростуть біля наших домівок. Однією з найбільш алергенних вважається амброзія полинолистна. Квітковий пилок в період цвітіння амброзії, який припадає на середину серпня і триває аж до жовтня місяця, має надзвичайно високу алергенну дію на організм людини.

13:51 23.08.2022

Симптоми отруєння грибами. Перша допомога при отруєнні.

   Гриби – це дарунок лісу, але, водночас, вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й до смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.

08:55 23.08.2022

Електросамокати: травматизм і безпека руху

ХXI століття – час активного розвитку мікромобільності, коли у великих містах та мегаполісах швидко збільшується чисельність легких електрифікованих транспортних засобів, таких як електросамокати, електровелосипеди та ін. Електросамокати, разом із моноколесами, гіроскутерами та сеґвеями стали складовою урбанізації. А через пандемію COVID-19 подібні транспортні засоби ще активніше завойовують світ, у тому числі й українські дороги. Все більше людей прагнуть пересуватись містами, уникаючи громадський транспорт та автозатори.  

11:42 17.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора