A A A K K K
людям із порушенням зору
Южноукраїнська Міська Багатопрофільна Лікарня
Комунальне Некомерційне Підприємство

Новини

Капітальний ремонт ліфтів

Останнім часом, жителі міста часто обговорюють питання непрацюючих ліфтів в КНП   «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня». Тож  Адміністрація КНП «ЮМБЛ» хоче надати  роз’яснення  мешканцям щодо ситуації  з приводу роботи ліфтів. Для безпечної роботи ліфтів необхідно планове технічне обслуговування . З моменту експлуатації ліфтів ( а це понад 40 років) жодного разу не проводили капітальний ремонт, що призвело до критичної ситуації з їх експлуатації. Відповідно висновків експертизи « Чорноморського Експертно-Технічного центра Держпраці»  вони визнані аварійними та непридатними до використання.  Наразі нашому закладу виділено 2002105 грн . з міського бюджету на ремонт та експлуатацію, але у зв’язку з військовим станом  нашої країни   процес значно затримувався. Шановні мешканці  та гості  ОТГ м. Южноукраїнська  приносимо свої вибачення  за тимчасові  незручності та просимо вас віднестись до даної ситуації з порозумінням.  Відсьогодні розпочато роботи з капітального ремонту ліфтів. Повне відновлення експлуатації ліфтів планується до кінця вересня.

10:25 12.08.2022

Вшанування пам’яті загиблих українців внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Від початку війни українські військовослужбовці неодноразово демонстрували свою відвагу, мужність та військові вміння у боротьбі з ворогом. Чимало солдатів та офіцерів проявили особистий героїзм. Тому вкрай важливо вшанування пам`яті полеглих на державному рівні – хвилиною мовчання.

10:12 12.08.2022

Опіки

Діти дошкільного віку надзвичайно активні та неймовірно цікаві до всього, що їх оточує. Іноді ця цікавість може призвести до різноманітних  травм та опіків.

11:17 09.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора