Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.

14:09 26.03.2020

Рекомендації ВООЗ: імунізація в умовах пандемії Covid-19

Як зазначають в ВООЗ, карантин не скасовує рутинної вакцинації. У пріоритеті є первинні вакцинальні комплекси: це вакцинація від кору, краснухи, поліомієліту, дифтерії, кашлюку та правця, особливо серед дітей першого року життя. Згідно із рекомендаціями ВООЗ, будь-які переривання рутинної (планової — відповідно до національного календаря щеплень) імунізації, навіть на короткий період, призведуть до підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій або зростання кількості випадків захворювань, яким можна запобігти шляхом вакцинації. Це буде додатковим навантаженням на системи охорони здоров’я у країнах, які вже й так перевантажені через пандемію COVID-19.

10:01 26.03.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ"

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують готовність лікарні до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідульного захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

09:00 26.03.2020

ІМУНІЗАЦІЯ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19

15:06 25.03.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюванності в КНП "ЮМБЛ"

Фахівці КНП «ЮМБЛ» забезпечують роботу лікарні з надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку COVID-19. Наявні засоби індивідуального захисту медичного персоналу, дезінфікуючі, лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги особі, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

10:07 25.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу зафіксовано 11 нових випадків.

10:35 24.03.2020

Всеукраїнський місячник до дня боротьби із захворюванням на туберкульоз

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

09:43 24.03.2020