Карантинні заходи в КНП "ЮМБЛ"

Для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції та дотримання протиепідемічних заходів у Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні введено режим карантину. До 03.04.2020 р. не проводяться профілактичні огляди усіх контингентів населення, заборонено планову госпіталізацію до стаціонарних відділень лікарні.

14:09 18.03.2020

В Україні зафіксовано 7 нових випадків інфікування на коронавірус

Станом на 20:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних  За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області та м. Київ (2). Із виявлених сьогодні:

09:44 18.03.2020

Уряд обмежив пасажирські перевезення, кількість учасників масових заходів та роботу закладів громадського харчування через коронавірус

На позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України 16 березня були прийняті рішення про низку обмежувальних заходів у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Відповідні рішення були прийняті на виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС.

09:51 17.03.2020

Як вберегтися від пневмонії

Пневмонія є однією з найбільш піддатливих до профілактики хвороб. Однак за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожні 20 секунд від цієї інфекції помирає одна дитина у світі. Тому в день боротьби з пневмонією нагадуємо про серйозність цього захворювання та пропонуємо прості кроки, які може зробити кожен із нас, щоб не допустити розвиток пневмонії у своєї дитини чи у себе.

10:34 16.03.2020

МОЗ повідомляє про два нових підтверджених випадки коронавірусу в Україні

В Україні зафіксовано два нових випадки коронавірусної інфекції - у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого повернулася з Італії протягом останніх 14 днів.

10:57 13.03.2020

Захист українців від інфекційних хвороб - один з ключових пріоритетів нового керівництва МОЗ України

Про це Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець заявив під час зустрічі з представниками Всесвітньої організації охорони здоровя, Центру з контролю та профілактики захворювань в США, агенції USAID, а також Світового банку.

10:58 12.03.2020