A A A K K K
людям із порушенням зору
Южноукраїнська Міська Багатопрофільна Лікарня
Комунальне Некомерційне Підприємство

Новини

Профілактика та раннє виявлення онкологічних захворювань

Попередження онкологічних захворювань є одним із дієвих способів знизити рівень захворюваності. Для цього варто зосередити увагу на промоції здорового способу життя: відмова від шкідливих звичок, активний відпочинок. Також люди повинні постійно отримувати інформацію  про ранні симптомі онкологічних захворювань та обов’язково інформувати сімейного лікаря, якщо з’являються відповідні скарги.  

10:27 13.02.2020

Спільні заходи для боротьби з ботулізмом

МОЗ України направило лист міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофію Мілованову для спільного впровадження заходів, що допоможуть знизити рівень захворюваності інфекційними хворобами, зокрема і ботулізму. 

09:41 10.02.2020

Аналіз якості проктологічної допомоги

Основним завданням проктологічного кабінету КНП «ЮМБЛ» є надання спеціалізованої медичної проктологічної допомоги населенню,  виявлення захворюваності на ранніх стадіях, санітарно-освітня робота серед населення.

14:13 29.01.2020

В регіони розподілили препарат для лікування туберкульозу, стійкого до лікарських засобів

Міністерство охорони здоров'я України разом з Центром громадського здоров'я розширює можливості для пацієнтів з туберкульозом, які мають мультирезистентні форми або розширену стійкість до протитуберкульозних препаратів.

08:58 20.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора