Колектив Южноукраїнської міської лікарні відзначив свій ювілей.

40-річчя колективу – знаменна цифра, яка відображає що трудовий потенціал колективу склався, був перевірений на міцність у всіх перипетіях, які виникали на шляху надання медичної допомоги мешканцям міста.

16:13 02.02.2019

Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу і як захистити себе

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація. Разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відповідаємо на найбільш поширені питання про кір.

16:06 23.01.2019

На підсумковій медичної раді Южноукраїнської міської лікарні проаналізовано ефективність роботи колективу в 2018 році

Комунальний заклад «Южноукраїнська міська лікарня» є лікувально-профілактичним закладом, який працює, як важлива ланка єдиної системи радіаційної безпеки об’єктів ядерно-паливного циклу.

15:55 21.01.2019

Що треба знати про правець: причини, симптоми, профілактика і лікування

Правець не передається від людини до людини – лише через потрапляння бруду у рани чи через укуси тварин. Але безпечнішим він від цього не стає: правець вражає нервову систему і проявляється сильними судомами, а смертність від нього сягає 70%. Єдиний спосіб запобігти правцю – вакцинація. Розповідаємо детально про правець, як йому запобігти і як отримати необхідне лікування у разі хвороби.

15:48 19.01.2019

У новому номері Дайджесту — про електронну медичну картку

У новому номері національної медичної стіннівки розповідаємо про електронні інструменти, які будуть впроваджені в систему охорони здоров’я, відповідаємо на поширені питання про зміни в охороні здоров’я, подаємо рекомендації, як обрати медичну інформаційну систему.

15:44 02.12.2018

Всесвітній день боротьби з діабетом: що треба знати про хворобу

14 листопада – Всесвітній день боротьби з діабетом. Поширеність діабету в Україні збільшилася за останніх 10 років на половину. Майже 3% первинної інвалідності дорослого населення в України є наслідком захворювання на діабет.

15:36 14.11.2018

Конференція Сторін Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну: З 2010 року поширеність куріння серед дорослих українців зменшилася на 20%

1–6 жовтня у Женеві відбулася 8-ма сесія Конференції Сторін Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну, де зібралися делегати 137 країн, представники ООН, міжнародних організацій та громадськість.

15:33 10.10.2018

24.04.2018 року фахівці КЗ «ЮМЛ» прийняли участь у семінарі-виставці засобів індивідуального захисту.

Напередодні відзначення Всесвітнього Дня охорони праці фахівці КЗ «ЮМЛ» прийняли участь у семінарі-виставці засобів індивідуального захисту, що проводив Фонд соціального страхування та страхування від нещасних випадків на виробництві 24.04.2018 року.

15:31 24.04.2018

Cемінар–тренінг для мед.працівників закладів охорони здоров'я Миколаївської області.

17-18 квітня на базі комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня» відбувся семінар – тренінг для медичних працівників закладів охорони здоров’я Миколаївської області з метою підвищення знань медичних працівників щодо консультування, тестування та діагностики ВІЛ-інфекції.

15:25 19.04.2018