До уваги мешканців Южноукраїнської міської територіальної громади

26 січня 2022 року о 9.00 годині в приміщенні управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради буде працювати виїзна медико-технічна бригада Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства з обслуговування осіб з інвалідністю Миколаївської області.

14:03 21.01.2022

18.01.2022 в КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» розпочалося навчання медичного персоналу в програмі eHealth. Навчання триватиме протягом двох тижнів.

13:38 18.01.2022

11.01.2022 року  Первомайський медичний коледж відвідали Лупов Сергій Іванович директор КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» та медичний директор Шикерська Віра Леонідівна. Сергій Іванович та Віра Леонідівна мали нагоду поспілкуватися з директором коледжу Присяжнюк Ольгою Григорівною, відвідати аудиторії, де навчаються студенти і музей закладу. Також вони були присутні під час проведення кроку майбутніх акушерів.

08:36 14.01.2022

Завершуючи 2021 рік КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» висловлює найщирішу вдячність за фінансову підтримку

Завершуючи 2021 рік  КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» висловлює найщирішу вдячність за фінансову підтримку місцевій владі, депутатам міста, ВП ЮУАЕС, Юженергобуду.

15:20 29.12.2021

«Комунальне некомерційне підприємство «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» запрошує на роботу лікарів наступних спеціальностей: лікар-отоларинголог дитячий, лікар-інфекціоніст,  лікар-нефролог, лікар-онколог, лікар-інфекціоніст дитячий, лікар-фтизіатр дитячий, лікар-психіатр дитячий, лікар-нарколог, лікар-анестезіолог дитячий, лікар-хірург,  лікар-терапевт.

13:26 21.12.2021