A A A K K K
людям із порушенням зору
Южноукраїнська Міська Багатопрофільна Лікарня
Комунальне Некомерційне Підприємство

Новини

«Наші ангели в білих халатах»

               В Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні працюють лише професіонали лікарської справи, з багаторічним досвідом. Але так мало інформації про безцінну працю наших лікарів. Тому відсьогодні розпочинаємо рубрику «Наші ангели в білих халатах».

10:44 10.08.2021

Навчання медичного персоналу

             З 4 червня в Україні розпочався перехідний період впровадження електронних лікарняних. Цей процес триватиме до 31 серпня, згідно з наказом МОЗ від 1 червня 2021 року № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки». Медичний висновок про тимчасову непрацездатність - це перший та найголовніший електронний документ, з якого і починається процес формування електронного лікарняного.           Медичні висновки про тимчасову непрацездатність зобов’язані формувати заклади охорони здоров’я та фізичні особи-підприємці, які отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та здійснюють експертизу з тимчасової втрати працездатності. Незалежно від того, чи має заклад договір з Національною службою здоров’я України.  

14:19 30.07.2021

Вакцинація від гепатиту В: що потрібно знати і чому важливо її робити кожному

Печінка - життєво важливий орган, який бере участь в травленні (виробляє жовч необхідну в засвоєнні жирів), обміні речовин (обмін білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів, гормонів, синтез факторів згортання крові та ін.), Виконує бар'єрну функцію (захист організму від токсинів і інших шкідливих речовин).

08:41 30.07.2021

Підтримка грудного вигодовування – в основі національної політики, дружньої до сім’ї

Щорічно з 1 по 7 серпня проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування, до проведення якого залучається і Україна. Акція проводиться з метою популяризації та підтримки природного вигодовування дітей для пожвавлення та відновлення втраченої традиції – годування дітей грудьми. Дата проведення Тижня підтримки грудного вигодовування обрана невипадково, адже в цей день у 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування.

09:37 29.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора