A A A K K K
людям із порушенням зору
Южноукраїнська Міська Багатопрофільна Лікарня
Комунальне Некомерційне Підприємство

Новини

З 19 жовтня в КНП «Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні» пологове відділення  відновило свою роботу.

           З 19 жовтня в КНП «Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні» пологове відділення  відновило свою роботу. В пологовому відділенні було проведено ремонтні роботи, а саме було відремонтовано та замінено: Душова кімната (заміна віконного та дверного блоку, заміна облицювальної плитки на стінах та на підлозі, встановлено душові кабіни та сантехника, трубопроводу водопостачання); Санітарна кімната (пристосована для  мало мобільних груп населення та заміна дверного блоку, санітарно-технічні та електротехнічні прилади, трубопроводу водопостачання); Клизмова кімната ( заміна облицювальної плитки на стінах та на підлозі, заміна дверного блоку).

16:06 19.10.2021

Адміністрація КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» висловлює подяку депутатам Южноукраїнської міської ради.

               Адміністрація КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» висловлює подяку депутатам Южноукраїнської міської ради, а саме: Мартинко А.В., Шикерській В.Л., Костову А.І., Рибаковій Л.А., Стоянову О.О., Акуленку О.А., Сабанюк А.В., Онищенку С.О., Хлобистовій В.В., Миронюку О.С., які виділили кошти з Фонду міської ради на матеріальну благодійну допомогу.

17:11 05.10.2021

21 жовтня 2021 року на базі жіночої консультації КНП «ЮМБЛ» відбудеться прийом у лікаря репродуктолога.

Шановні жителі  міста Южноукраїнськ, 21 жовтня 2021 року на базі жіночої консультації  за адресою Миру 3,  відбудеться прийом у лікаря репродуктолога з інституту «Мати та дитина» м. Київ.

16:08 05.10.2021

З 1 жовтня пацієнти зможуть отримати інсуліни за програмою “Доступні ліки”.

З 1 жовтня і до кінця року на програму виділено 660 млн  грн. Цього достатньо, щоб забезпечити всіх пацієнтів інсуліном безоплатно - за умови запровадження та дотримання певних чітких правил. Програма реімбурсації інсулінів відкриває доступ до ліків для всіх громадян.

09:08 04.10.2021

З 1 жовтня 2021 року в КНП «ЮМБЛ» запрацюють електронні лікарняні.

В електронній  системі охорони здоров’я лікар створює медичний висновок про тимчасову непрацездатність, тобто фіксує, що пацієнт у цей момент хворіє і не може виконувати свою роботу. Цей висновок формується з електронних медичних записів, які лікар веде щодо пацієнта в його електронній медичній картці. Йдеться про діагноз, лікування, та іншу медичну інформацію. Жодної адміністративної інформації лікар записувати не буде.          Отже лікар створює електронні медичні записи, на основі яких він має опцію створити медичний висновок про тимчасову непрацездатність. Це електронний документ. Лікар підписує його своїм кваліфікованим електронним підписом. Після підпису документ автоматично відправляється в електронний реєстр листків непрацездатності. Цей реєстр належить Пенсійному фонду. У Пенсійний фонд не передається діагноз пацієнта, а лише інформація від лікаря, що в певний період часу людина не може працювати через стан здоров’я.        Пенсійний фонд у своєму реєстрі також доповнює дані інформацією про роботодавця. Фактично це вже і є електронний лікарняний, який направляється роботодавцю. Пацієнт може побачити свій електронний лікарняний через електронний кабінет на сайті Пенсійного фонду, тобто пацієнт може перевірити, що йому дійсно сформували електронний лікарняний. У свою чергу роботодавець через свій кабінет бачить, що для його працівника сформували електронний лікарняний. Обмін інформацією відбувається автоматично.        У момент, коли лікар створює медичний висновок про тимчасову непрацездатність, пацієнт отримує SMS-повідомлення про те, що йому створили такий медичний висновок. Для пацієнта це є підтвердженням, що ця інформація буде надіслана в Пенсійний фонд. Коли Пенсійний фонд доповнить цю інформацію даними про роботодавця, пацієнт отримає ще одне SMS-повідомлення про те, що йому створили електронний листок непрацездатності. А отже оплатять період непрацездатності.      Перехід від паперових до електронних документів покращує якість надання сервісу для кожного громадянина. У випадку з медичними висновками про тимчасову непрацездатність та електронними листками непрацездатності пацієнту тепер не доведеться виконувати зайву роботу -  все відбувається автоматично. Це економить час і ресурс як пацієнта, так і лікаря.

15:50 22.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора