A A A K K K
людям із порушенням зору
Южноукраїнська Міська Багатопрофільна Лікарня
Комунальне Некомерційне Підприємство

Новини

ДОНОРСТВО КРОВІ ТА ЇЇ КОМПОНЕНТІВ

Кожні кілька секунд хтось у світі потребує крові. І саме добровільна та регулярна пожертва крові від донорів рятує мільйони життів щороку.

15:17 15.07.2021

Найпоширеніші фейки про вакцинацію від COVID-19

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

08:33 15.07.2021

Як правильно охолоджуватися у спеку?

Спека — дуже серйозна загроза для вашого життя. Через аномально високі температури минулого тижня в Канаді померли сотні людей. Головна причина — тепловий удар. Тому розповідаємо як під час спекотної погоди правильно охолоджуватися і при цьому не захворіти чи отримати травми.

13:40 07.07.2021

Зустріч з представниками Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області

06.07.2021 року в конференц-залі відбулася зустріч колективів КНП «ЮМБЛ» та НКП «ЮУ МЦПМСД» з представниками Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області. Пономаренко Олена Ігорівна, Мохоньок Лариса Леонідівна, Кротова Алла Володимирівна провели роз’яснюючи роботу щодо реабілітаційного лікування застрахованих осіб після хвороб, травм, операцій, а також, актуальних на сьогодні, постковідних станів у пацієнтів стаціонарного лікування.          Особливо детально розглядалися питання щодо правильності оформлення направлення на санаторне лікування.      Представники Фонду соціального страхування особливо наголошували на тому, що кожен застрахований пацієнт стаціонарного лікування, який потребує реабілітації після загострення хвороби, має право на безоплатне перебування в профільному санаторії.  

15:58 06.07.2021

КНП "ЮМБЛ" має сторінку на Facebook

Для поширення актуальних новин, порад та роз'яснень КНП "ЮМБЛ" має сторінку на Facebook. Підтримайте, буль-ласка, нас своїми поширеннями та розкажіть друзям!  https://www.facebook.com/groups/knpyumbl

15:15 06.07.2021

6 липня - Всесвітній день кардіолога

6 липня святкується Всесвітній День кардіолога - лікаря, який рятує життя людей, змушуючи їх серця працювати злагоджено і правильно. Кардіолог - людина, з яким рано чи пізно стикаються всі, адже близько 90% захворювань у сучасному світі пов'язано зі станом і роботою серцево-судинної системи.

15:09 06.07.2021

Артеріальна гіпертензія. Запобігання та профілактика.

Кожен четвертий чоловік та кожна п’ята жінка у світі страждають на гіпертонію, або як всі звикли казати “мають підвищений артеріальний тиск”. А всього такий стан мають близько 1 млрд людей. В Україні, за даними дослідження STEPS, у третини населення (34,8%) був підвищений артеріальний тиск або гіпертензія.

09:33 05.07.2021

Нова система громадського здоров’я: з 1 липня в усіх регіонах країни з’являться Центри контролю та профілактики хвороб

В Україні стартує трансформація системи громадського здоров’я. Вже з 1 липня 2021 року в регіонах запрацюють новостворені Центри контролю та профілактики хвороб.

09:30 05.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора