людям із порушенням зору

Новини

Адміністрація КНП «ЮМБЛ» повідомляє про графік роботи відділення заготовки та переробки крові лікарні. Відділення працює кожну середу та четвер з 8:00 (проведення огляду та забору лабораторних аналізів) з наступним забором крові для переливання.

16:03 24.02.2022

З метою запобігання надзвичайних ситуацій, було проведено навчання для працівників КНП «ЮМБЛ».

З метою запобігання надзвичайних ситуацій майстер виробничого навчання з цивільного захисту Горбенко Олександр Сергійович провів навчання для працівників КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня». За словами учасників навчання, інформація була актуальна та корисна. У ході навчання було розглянуто наступні питання:

15:35 08.02.2022

Безпека на робочому місці

На сьогоднішній день кожна сфера суспільного життя зазнала впливу коронавірусної пандемії. Вона загрожує життю людей та піднімає безліч питань, що стосуються не тільки боротьби з епідемією у вузькому сенсі, а й всієї життєдіяльності суспільства. Деякі проблеми, які виникають через коронавірусну інфекцію, є актуальними і зараз, дуже багато питань виникає і в нашому місті – Южноукраїнську.

11:34 08.02.2022

Правила пожежної безпеки, які повинен знати кожен!

У 2021 році в Южноукраїнській ОТГ виникло 45 пожеж, з них 14 у житловому секторі. З початку 2022 року на території Вознесенського району виникло 7 пожеж у приватних житлових будинках, загинуло 4 особи.

11:13 01.02.2022

До уваги мешканців Южноукраїнської міської територіальної громади

26 січня 2022 року о 9.00 годині в приміщенні управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради буде працювати виїзна медико-технічна бригада Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства з обслуговування осіб з інвалідністю Миколаївської області.

14:03 21.01.2022

18.01.2022 в КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» розпочалося навчання медичного персоналу в програмі eHealth. Навчання триватиме протягом двох тижнів.

13:38 18.01.2022